תיקון תריסים

אחד הדברים המציקים בבית הם – תריסים שבורים או תקולים, שהרי הם יכולים לפגום בחלק האסתטי של הבית וגם להפריע לפרטיות שלנו. לתריסים יש תפקידים חשובים ובין היתר להקנות לנו פרטיות בעת סגירתם. יש לא מעט סוגי תריסים בשוק אותם מספקים יצרנים שונים, כך שעל דיירי הבית להקפיד לבחור בעל מקצוע המכיר היטב את כל סוגי התריסים במקרה של תקלה. תקלות בתריסים הן מגוונות ויכולות להיות התקלות הבאות: אם זה תריס גלילה שנתקע, שלבים שנשברו, סדקים בתריסים, תקלה במנגנון תריס חשמלי ועוד מגוון תקלות אחרות.

תיקון תריס חשמלי

תריס חשמלי נועד כדי לעשות לנו את החיים הרבה יותר קלים ונוחים, בשל היתרון שלו בבחירת רמת האור שתרצו להכניס לחלל וגם העובדה שבלחיצת כפתור הוא נסגר או נפתח. אך לצד כל היתרונות הללו, חשוב לזכור כי מדובר בתריס חשמלי והחיסרון בושהוא יכול להתקלקל עם השנים בניגוד לתריסים רגילים שנפתחים ונסגרים על ידי הורדת הלחצן מטה. יש לא מעט תקלות שיכולות להיות בתריסים חשמליים, שאז יש צורך להזמין שירות תיקון תריסים.

התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים או בתריס ידני הנפתח ונסגר על ידי רצועה הן: גוף שנתקע בגופו של התריס, תקלה במנוע החשמלי של התריס, הרצועה נקרעה, ניתוק של אחד השלבים ועוד. ישנן תקלות שניתן לסדר על ידי תיקון פשוט, אך ישנן תקלות שבהן אין מנוס אלה להחליף חלקים כמו – שלבי תריסים, מנוע, רצועה או כל חלק אחר בהתאם לסוג התקלה.

זקוקים לתיקון תריסים? צוות הטכנאים של "תריסי דוד" כאן בשבילכם!

צוות המומחים של חברת "תריסי דוד" כאן כדי להעניק לכם שירות תיקון תריסים לכל הסוגים הקיימים בשוק. אם גם אתם רוצים עבודה מקצועית, שירות אדיב, צוות שעומד בלוחות זמנים ומאיכות ללא פשרות – אנו כאן בשבילכם!

מבין שירותי החברה תוכלו למצוא התקנה של תריסים ברמה הגבוהה ביותר, עבודות אלומיניום, תיקון ושירות לתריסים חשמליים, ידניים, רגילים ולמעשה לכל סוגי התריסים הקיימים בשוק וזאת תוך כדי הקפדה על דיוק, מקצועיות ושירות אישי לכל לקוח.

5.0
02
http://www.david-aluminum.co.il/wp-content/uploads/2016/04/19973986_m.jpg

כתובת

רחוב קק"ל 8
ירושלים

טלפון

052-7803300

דואר אלקטרוני

davidaluminum1@gmail.com

שעות פעילות

ראשון – חמישי 08:00 – 18:00

אודותינו

merkaz_hatrisim_LOGO_david_18074

"תריסי דוד" היא חברה הקיימת למעלה משלושים שנה. החברה מתמחה בתחום של תיקוני תריסים ובמגוון רחב של עבודות אלומיניום.

פוסטים אחרונים