ב"תריסי דוד" מתקנים את כל סוגי התריסים, תריסים חדשים, תריסים ישנים, תריסים מאלומיניום, מפח, מפלסטיק, מעץ ועוד. אנו מומחים בתיקון תריסי גלילה ידניים, תריסי גלילה חשמליים, בכל גודל ובכל סוג.

אנו מתמחים בכל סוגי התקלות הנפוצות כמו תיקון שלבים, החלפת שלבים, תיקון רצועות קרועות, תיקון תקלות במנוע, החלפת מנוע , תיקון קצר חשמלי ועוד.

אנו מכירים את כל סוגי התקלות הנפוצות בתריסים החשמליים ויודעים לתת מענה לכל בעיה. התריס החשמלי לא נעצר, התריס לא עולה או לא יורד, המנוע של התריס אינו מגיב, התריס תקוע באמצע הדרך ועוד, צרו קשר אנו נאבחן את התקלה ונמצא פתרון מתאים.

בעבר קטגוריית התריסים הכילה רק תריסים ידניים, אך היום יש סוגים רבים ומגוונים של תריסים כמו תריסי הזזה, תריסי גלילה, תריסים ונציאניים, תריס דו כנפי, תריסי הצללה ועוד מגוון גדול. צוות העובדים ב"תריסי דוד" מכיר את כל ההבדלים בין התריסים השונים, את המנגנונים השונים, את חומרי הגלם, את התקלות הנפוצות ועוד.

אנו מציעים שירותים של תיקון תריס בירושלים בכל הרמות, החל מתריס שאינו נפתח כלל ועד לתקלות קלות יחסית, כמו רצועה קרועה ועוד.

התריס שלכם מקולקל, זקוקים לתיקון תריס בירושלים, מחפשים אנשי מקצוע מומחים ואמינים ושירות מהיר? צרו קשר, צברנו אינספור לקוחות מרוצים ושנים רבות של ניסיון בתיקון תריסים לבית, לעסק, למשרד או לכל מוסד ציבורי, נשמח לעזור גם לכם!

כתובת

רחוב קק"ל 8
ירושלים

טלפון

052-7803300

דואר אלקטרוני

davidaluminum1@gmail.com

שעות פעילות

ראשון – חמישי 08:00 – 18:00

למה לבחור בנו?


בגלל המקצועיות, השירות והאמינות

ב"תריסי דוד" צברנו ניסיון וידע רב שאותו נשמח להעמיד לשירותכם. אנחנו מומחים בתיקוני תריסים מכל הסוגים ובביצוע עבודות אלומיניום מגוונות באיכות הטובה ביותר ובעיצובים מיוחדים.

בגלל המוניטין

במשך שלושים שנות עבודה צברנו מוניטין רב ואינספור לקוחות מרוצים. אנו רוצים להמשיך לשמור על המוניטין שלנו ולצרף גם אתכם למשפחת הלקוחות המרוצים.

בגלל האיכות והמחיר

כל העבודות מתבצעות בשימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר והמיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום. על אף השימוש בחומרים האיכותיים ביותר, אנו מציעים מחירים אטרקטיביים והוגנים במיוחד

אודותינו

merkaz_hatrisim_LOGO_david_18074

"תריסי דוד" היא חברה הקיימת למעלה משלושים שנה. החברה מתמחה בתחום של תיקוני תריסים ובמגוון רחב של עבודות אלומיניום.

פוסטים אחרונים