עבודות אלומיניום – "תריסי דוד" הכתובת שלכם בירושלים והסביבה

ענף הבנייה עבר בשנים האחרונות מהפכה. את חומרי את האבן, את העץ ואת המתכת מחליפה מתכת האלומיניום. היא קלה לעיבוד, היא זולה ואפשר לשלב אותה עם חומרים אחרים. מתכת האלומיניום משמשת לבניית חלונות, דלתות, פרגולות, לסגירת מרפסות ועוד. המקצועיות של "תריסי דוד" באה לידי ביטוי ביכולת לשלב ייצור ברמה הגבוהה ביותר עם יצירתיות ועיצובים מגוונים ומקוריים. אם גם לכם חשובים המקצועיות והאיכות, העיצוב והשירות האדיב, צרו קשר עם "תריסי דוד" ולא תצטערו.

מתכת האלומיניום המתכת שכבשה בסערה את עולם הבנייה

האלומיניום, הנקרא בעברית חמרן, הוא יסוד מתכתי קל, רך ונוח לעיבוד. הוא מוליך טוב של חשמל, מגנטיות וחום. מתכת האלומיניום היא המתכת הנפוצה ביותר. אפשר למצוא את האלומיניום בתרכובות של סלעים ובקרקעות.

מתכת האלומיניום היא מתכת נוחה לעיבוד, היא זמינה בטבע והמחיר שלה זול יחסית לחומרים אחרים כמו עץ, אבן, ברזל ועוד.

האלומיניום היא מתכת בעלת משקל נמוך. לכן עבודות אלומיניום הן עבודות קלות משקל בהשוואה לעבודות המתבצעות באמצעות חומרים אחרים. חלונות אלומיניום, לדוגמה, מחזיקים זמן רב יותר מאחר והם לא יוצרים עומס על הצירים, הם עמידים ומחזיקים זמן רב.

מתכת האלומיניום אינה מחלידה, היא עמידה בכל תנאי מזג האוויר, ברד, גשם חום או לחות גבוהה. מוצרי אלומיניום אינם משתנים, הם לא מתקלפים, הם לא מתבלים והם שומרים על מראה אסתטי לאורך שנים. בתעשיית הבנייה מנצלים את התכונות הייחודיות למתכת האלומיניום ומשתמשים בה כדי ליצר חלונות, דלתות, תריסים, מקלחונים, פרגולות ועוד.

למתכת האלומיניום יש כושר בידוד. חלונות, מרפסות סגורות, דלתות ועוד מבודדים את חלל הבית מפני חום או קור ומהרעשים בחוץ.

מתכת האלומיניום נוחה לעיבוד. היא מאפשרת אין סוף אפשרויות של עיצוב. אפשר לשלב את חומר האלומיניום עם חומרים אחרים, כמו זכוכית או עץ ועוד. עבודות אלומיניום מקצועיות הן עבודות המשדרות איכות ויוקרה.

מתכת האלומיניום מאפשרת אינסוף אפשרויות של עיצוב במגוון סגנונות. עבודות אלומיניום משדרגות כל בית, כל משרד, כל בית עסק, כל מוסד ציבורי וכל מקום שבו הן יהיו מורכבות. עבודות העשויות מאלומיניום מעניקות מראה מודרני ויוקרתי וקו עיצוב נקי.

ב"תריסי דוד" צברו ידע וניסיון רב בתחום העבודות האלומיניום ולא מתפשרים על האיכות. צוות החברה משתמש בחומרי גלם בעלי תווי תקן מחמירים מהארץ ומהעולם ומבצע מגוון של עבודות אלומיניום כמו התקנת חלונות ודלתות, פרגולות, סגירת מרפסת, התקנת רשתות, מקלחונים ועוד.

5.0
02

http://www.david-aluminum.co.il/wp-content/uploads/2015/06/39551979_m.jpg

כתובת

רחוב קק"ל 8
ירושלים

טלפון

052-7803300

דואר אלקטרוני

davidaluminum1@gmail.com

שעות פעילות

ראשון – חמישי 08:00 – 18:00

אודותינו

merkaz_hatrisim_LOGO_david_18074

"תריסי דוד" היא חברה הקיימת למעלה משלושים שנה. החברה מתמחה בתחום של תיקוני תריסים ובמגוון רחב של עבודות אלומיניום.

פוסטים אחרונים