התקנת מנוע לתריס גלילה

תריס גלילה חשמלי הוא אחד הטרנדים הלוהטים בתחום עיצוב בית מודרני, ונראה כי כלל לא מדובר בטרנד חולף, אלה בפתרון מצוין המקנה לדיירי הבית נוחות בלתי מתפשרת לצד עיצוב מרשים לחלל הבית. את התריס ניתן להתקין בכל מקום בחלל, אם זה בחלל הסלון, בחדרי שינה, באמבטיה, במטבח ולמעשה בכל חלל בבית. תריס גלילה חשמלי פועל על ידי מנוע מיוחד אשר מותקן בחלק העליון של התריס ולו תפקיד חשוב ביותר שהואלפתוח את התריס או לסגור אותו באמצעות לחצן שמקובע על הקיר. כיום, לאור הפיתוחים החדשניים בשוק וכניסת טכנולוגיית הבתים החכמים, ניתן לפתח ולסגור את תריסים אלו גם על ידי שלט רחוק, שזה עוד פיתוח שנועד לעשות לכולם את החיים הרבה יותר קלים ונוחים. אך עם כל הכבוד ליופי ולנוחות, יש צורך בהתקנת מנוע לתריס גלילה שמתאים היטב לסוג התריס וכדאי שהוא יהיה כמה שיותר איכותי, כך תוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות.

באילו מקרים יש לבצע התקנת מנוע לתריס גלילה? בעת התקנת התריס, בעל המקצוע מרכיב את המנוע על התריס בצורה בטיחותית, אך יש מקרים בהם יש צורך להתקין מנוע חדש בשל תקלות שונות שבהן המנוע הפסיק לפעול. במקרים אלו, הנכם זקוקים לטכנאי תריסים אשר מתמקצע בכל הקשור לתיקון תריסים, כך שהוא יוכל להתקין לכם את המנוע בצורה מקצועית ביותר. אך מנגד, יש מקרים בהם התריס הפסיק לפעול בשל סבות שונות שלא בהכרח קשורות למנוע, לכן יש צורך בבדיקה של טכנאי שישלול תקלה במנוע ואולי ינסה לתקן את המנוע או חלק אחר כדי שהתריס יוכל לשוב לפעול.

התקנת מנוע בצורה מקצועית אצל "תריסי דוד" צוות עובדי חברת "תריסי דוד" מונה בתוכו את מיטב אנשי המקצוע בתחום אשר מכירים היטב את כל סוגי המנועים של תריסים חשמליים הקיימים בשוק. אנו נתאים עבורכם את המנוע על פי סוג התריס שברשותכם ונבצע התקנה מקצועית, בטיחותית וברמה הגבוהה ביותר. במקרה של תקלה אנו נבחן את המנוע על ידי ציוד משוכלל וננסה לסדרו במידה והדבר אפשרי.

5.0
02
http://www.david-aluminum.co.il/wp-content/uploads/2016/04/45819363_m.jpg

כתובת

רחוב קק"ל 8
ירושלים

טלפון

052-7803300

דואר אלקטרוני

davidaluminum1@gmail.com

שעות פעילות

ראשון – חמישי 08:00 – 18:00

אודותינו

merkaz_hatrisim_LOGO_david_18074

"תריסי דוד" היא חברה הקיימת למעלה משלושים שנה. החברה מתמחה בתחום של תיקוני תריסים ובמגוון רחב של עבודות אלומיניום.

פוסטים אחרונים